Podcast

(u)ważne rozmowy z ISKIERKĄ

Zapraszam Cię do mojego podcastu (u)ważne rozmowy z Iskierką. Ten podcast to zapis rozmów o wszystkim, co dotyczy człowieka, jego życia, rozwoju, relacji, duchowości, cielesności. Rozmów o rzeczach mających znaczenie dla mnie i dla Was, o wybieraniu tego, co ważne i życia tym w codzienności.

Wraz z moimi gośćmi chcę Cię zainspirować, podzielić się rzetelną wiedzą i zaprosić do przenoszenia jej w Twoją codzienność. Potraktuj ten podcast jak szwedzki stół i zabierz z niego to, co Ci jest teraz potrzebne.

Bo życie świadome i uważne, to dobre życie! Zapraszam Cię do słuchania!

Najnowsze odcinki

Odcinek 01

Powitalny​

 Z tego krótkiego odcinka dowiesz się, skąd wziął się mój pomysł na podcast, dlaczego ma taką nazwę, o czym będzie i dla kogo. Startujemy, bo życie świadome i uważne, to dobre życie!

Odcinek 02

#uważnarozmowa o emocjach, potrzebach i przekonaniach

Dziś pierwsza #uważnarozmowa. Rozmawiamy szczerze, autentycznie i z empatią o sprawach fundamentalnych takich, jak emocje, potrzeby, przekonania. Czym są ? Po co nam w życiu? Jak wzajemnie na siebie wpływają? Jak łapać z nimi kontakt? Co robić, żeby nam służyły w codzienności? O konkretnych emocjach, potrzebach i strategiach na ich zaspokajanie… O doświadczeniach w rodzicielstwie… O masce tlenowej… O przekonaniach, które wspierają i które osłabiają.

Wszystkie odcinki

Monika Iskierka - Mreńca

Zaproponuj temat podcastu lub gościa

Jaki odcinek mogłabym dla Ciebie stworzyć? Jeśli masz pytanie, na które mogłabym odpowiedzieć, wyślij do mnie wiadomość przez formularz lub na adres kontakt@monikaiskierka.pl 

Projekt i wykonanie: Agnieszka Szpunar Studio Graficzne

Copyright Monika Iskierka-Mreńca