Odcinek 01

Powitalny
Transkrypcja odcinka
Cześć z tej strony Monika Iskierka-Mreńca.
 
Z zawodu i pasji jestem psychologiem i psychologii oddałam sporą część swojego życia. Ale przede wszystkim jestem kobietą, żoną, mamą, przyjaciółką. Człowiekiem, który kocha życie, ludzi i ciągle jest w ciekawości.
 
Witam Cię serdecznie w mojej nowej onlajnowej przestrzeni. Podcast (u)ważne rozmowy z Iskierką powstał z mojej miłości do spotkań z ludźmi i rozmów z nimi oraz uważnego, świadomego życia w codzienności.
 
Lubię słuchać i mówić. Nie interesują mnie small talki, ale rozmowy z pasją, z iskierką w oku, na spontanie, bez reżyserii (więc wybacz wszystkie yyyy i inne niedociągnięcia, bo będą to zapisy rozmów lajw! ;)).
 
Rozmowy z szacunkiem i w uważnym skupieniu na drugiej osobie. Rozmowy ważne, o rzeczach mających znaczenie dla mnie i dla Was – zapraszam Cię do współtworzenia tego miejsca!
 
Ten podcast to trochę przeciwwaga dla kultury „instant”, kultury natychmiastowości, szybkich i gotowych rozwiązań i kultury samotności. Chcę zapraszać tutaj ciekawych ludzi, którzy robią rzeczy ważne i wartościowe. Chociaż jestem psychologiem i najczęściej zawodowo zajmuję się tym, co związane jest z psychiką – to człowiek jest dla mnie całością – ma ciało, ma emocje, intelekt, duszę. Dlatego będziemy rozmawiać nie tylko o tym, co kojarzy się z psychologią w pierwszym momencie. Ale o wszystkim, co dotyczy człowieka, jego życia, rozwoju, relacji, duchowości, cielesności. Najczęściej pracuję z kobietami oraz z rodzicami, więc nie braknie tematów poświęconych kobiecości, rodzicielstwu i dzieciom.
 
Wraz z moimi gośćmi będę Cię inspirować, dzielić się rzetelną wiedzą i zapraszać do przenoszenia jej w Twoją codzienność. Potraktuj ten podcast jak szwedzki stół i zabierz z niego to, co Ci jest teraz potrzebne.
 
(U)ważne rozmowy z Iskierką to podcast dla tych, którzy szukają w przestrzeni internetowej ciekawych i wartościowych treści; którzy chcą w swojej codzienności robić miejsce na rzeczy ważne; którzy chcą budować życie warte przeżycia i poszukują ku temu inspiracji. To podcast dla osób, które nie szukają 5 szybkich i niezawodnych wskazówek „jak żyć”, ale mają gotowość wysłuchać różnych treści i uważnie, w zgodzie ze sobą, wybrać te, którymi chcą żyć. Bo życie świadome i uważne, to dobre życie! Dlatego treści nie będą pojawiać się częściej niż raz na 2 tygodnie, a czasami raz na miesiąc, żeby mogły one w Tobie pracować.
 
Zapraszam Cię do słuchania, komentowania, udostępniania, dzielenia się ze mną twoimi refleksjami i pomysłami!
 
 
Jeżeli chcesz pozostać ze mną w kontakcie, wejdź na moją stronę internetową www.monikaiskierka.pl i zapisz się do newslettera pobierając bezpłatnie prezent w zakładce „zacznij tutaj” lub poszukaj mnie na Facebooku Monika Iskierka-Mreńca – psycholog https://www.facebook.com/monikaiskierkapsycholog  lub Instagramie monika.iskierka https://www.instagram.com/monika.iskierka/
 
Dobrego tygodnia i do usłyszenia w następnym odcinku.
Daj znać, kiedy posłuchasz tego odcinka — napisz komentarz lub udostępnij ten odcinek w sieci.

Projekt i wykonanie: Agnieszka Szpunar Studio Graficzne

Copyright Monika Iskierka-Mreńca