opinie

rekomendacje

Monika jest cudowną towarzyszką na drodze do lepszego poznania siebie. Jestem w trakcie coachingu u Moniki, po każdym spotkaniu wychodzę lżejsza, mądrzejsza i niezwykle ubogacona. Monika zadaje pytania, które naprowadzają mnie na, to co już gdzieś we mnie jest, ale sama nie zawsze potrafię to odkryć. Trudności, z którymi przychodzę, stają się o wiele mniejsze lub znikają całkowicie :), po tym jak razem się im poprzyglądamy i zaplanujemy strategię zgodną z moimi potrzebami. Bardzo się cieszę, że mogę pracować z Moniką:) Widzę realne zmiany po każdej sesji. Pozdrawiam serdecznie!

Ola Gorzkowska-Kobos

Proces coachingowy z Moniką był dla mnie wspaniałą drogą! Z pomocą Moniki mogłam przepracować sobie moje obawy, wątpliwości, a także pomysły. Poukładałam sobie wiele rzeczy, co dało mi duży spokój i - w końcu - przestrzeń na działanie. Przedtem długo pozostawałam w fazie "zawieszenia", czekania na dobry moment. Dzięki coachingowi z Moniką teraz czuję moc i sprawczość. I mam efekty.
Serdecznie polecam

Agnieszka Żmuda

Z Moniką pracowałam przez kilka miesięcy na coachingu. Cały proces był dla mnie niesamowicie efektywny - głównie przez zaangażowanie Moniki, trafne pytania i zwracanie uwagi na kwestie, które zbyt łatwo pomijałam. Spotkania odbywały się w luźnej, bezpiecznej atmosferze, czułam się bardzo zaopiekowana! Z serca polecam wszystkim, którzy, tak jak ja, zmagają się z „genetycznym” pracoholizmem 😀 i chcą wreszcie ujarzmić wiecznie rozwlekające się godziny pracy i poczucie, że tylko zaharowując się zasługujemy na chwilę oddechu. Z Moniką rozwiązywanie problemów i zawiłości własnej psychiki idzie jakoś tak łatwiej i szybciej. Można bezpiecznie rozkładać wszystko na czynniki pierwsze. Można mówić cicho, spokojnie, albo krzyczeć czy płakać. Można też po prostu milczeć. Zostałam pięknie, profesjonalnie i skutecznie przeprowadzona przez cały proces i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: polecam, polecam, polecam!

Monika to wspaniała, piękna – wyjątkowa Kobieta. Iskierka,
Iskierka dobra, empatii i mądrości. Czuła, wrażliwa, wyrozumiała. Doskonały psycholog. Podczas pracy z Moniką czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Podziwiam Monikę za Jej odwagę w mówieniu o Bogu – w czasach gdy dla wielu jest to niewygodne. Bardzo cenię to jak pięknie łączy trudne życiowe role: mamy, żony i psychologa. Monika jest dla mnie inspiracją, a kiedy trzeba również wsparciem.
Bardzo polecam pracę z Moniką.

Monika Pulińska-Sztorc

COACH, MENTOR WYSOKIEJ WRAŻLIWOŚCI, "SZTUKA WRAŻLIWOŚCI"

Zachwyca mnie empatia i uważność Moniki. Potrafi słuchać i porządkować to co słyszy w taki sposób, że czuję się wysłuchana, przyjęta i zaczynam rozumieć, o co mi chodzi i co jest dla mnie naprawdę ważne. W rozmowie z nią można czuć się swobodnie, bez obawy, że będzie się ocenionym. To ciepła i autentyczna osoba, która nie boi się swojego człowieczeństwa, a jednocześnie jest profesjonalna w tym co robi. Polecam pracę z Moniką szczególnie mamom, które chcą się rozwijać- może być nie tylko towarzyszką, ale też inspiracją na tej drodze.

Dorota Połojko

PSYCHOLOG, "STWORZENI DO RELACJI"

Pani Monika to człowiek o wielkim sercu. Bardzo bałam się wizyty u psychologa. Czułam się gorsza, wybrakowana, było mi wstyd, że sobie nie radzę ze sobą i byciem żoną i mamą. Do kontaktu zachęciło mnie to, że Pani Monika sama jest mamą i mówi że też bywa Jej trudno. Po przeczytaniu kilku artykułów na blogu i listów z newslettera, umówiłam się na konsultację online. Podczas całej rozmowy czułam się bardzo bezpiecznie. Poczułam się w końcu usłyszana, zobaczona i zrozumiana. Pani Monika na kilku konsultacjach pomogła mi poskładać to, co w ostatnim czasie mi się rozsypało w życiu. Pomogła mi zobaczyć to, co się dzieje we mnie i w mojej rodzinie w innym świetle. Razem poszukałyśmy takich rozwiązań, które są nam pomocne. Kiedy ja zadbałam o siebie i swoje zasoby i zmieniłam patrzenie na różne rodzinne sprawy, zmieniło się na lepsze zachowanie moich dzieci. Nawet w szkole wychowawczyni zauważyła zmianę w zachowaniu syna! Mam ogromną wdzięczność za te spotkania i szczerze polecam!

Katarzyna

Pani Monika to człowiek z duszą, empatią, wiedzą i kompetencjami, dlatego swoje kroki po lepsze rozumienie tego, co dzieje się między nami a naszym nastoletnim synem, skierowaliśmy właśnie w Jej kierunku. W trudnym wyzwaniu rodzicielstwa, nierzadko odczuwam jako matka momenty, w których wołam do siebie “ratunku, chyba zmierzam/my w odwrotnym kierunku” :). Wtedy potrzebuję by Osoba z zewnątrz, nie uwikłana w nasze emocje, przytomnie wyznaczyła azymuty zwrotu akcji. Nie jest mi obojętne kto, w jaki sposób i z jakim poziomem wrażliwości pochyli się nad naszym zatroskaniem. Gorąco Polecam!

Anna

Do kontaktu z Panią Moniką zachęciło mnie jedno zdane z jej newslettera mówiące, że jeśli jest coś, co nas niepokoi, nie musi to być jakiś wielki problem, i jeśli chcemy po prostu porozmawiać, to zaprasza do kontaktu. Bardzo to do mnie przemówiło i teraz jesteśmy z Panią Moniką w kontakcie. Pani Monika zawsze znajdzie odpowiednie słowo, aby pocieszyć. Uwielbiam jej cotygodniowe maile, a zwłaszcza „polecajki”. Z wielu skorzystałam i jestem za to Jej niezmiernie wdzięczna! Pani Monika wspaniale motywuje do refleksyjnego spojrzenia na siebie. Widać, że jest pasjonatką tego, co robi. Ma, z pewnością, bardzo dużą wiedzę o rozwoju dzieci i tego, jak pomóc rodzicom, aby potrzeby wszystkich były dostrzeżone i zaopiekowane. Konsultacje z Panią Moniką dają dużo spokoju, dystansu, nadziei i poczucia tego, że nie jest tak źle, jak myśleliśmy. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Panią Monikę i że mogę korzystać z jej wiedzy i wsparcia.

Aleksandra

Monika to osoba nie tylko kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim praktyk. Jako profesjonalista, nie tylko doskonale wie, co to znaczy być dla innych – angażując przy tym całą siebie, ale idąc znacznie dalej, dysponuje niezwykłym darem empatii i inteligencji emocjonalnej. Jednak tym, co moim zdaniem najbardziej wyróżnia Monikę spośród wielu innych w Jej fachu, jest niesamowita autentyczność – i to naprawdę się czuje – którą przesiąknięta jest każda chwila jej codzienności, zarówno jako żony, czy matki, jak i psychologa. Autentyczność ta sprawia, że człowiek czuje się dobrze w Jej towarzystwie, co w sposób bezkompromisowy łamie wszelkie stereotypy dotyczące rozmowy z psychologiem. Zapewniam, że każdemu z kim się spotyka, daje przekonanie, że jest dla niej niezmiernie ważnym i inspirującym człowiekiem.

Ks. Łukasz Listwan

Od kilku lat, w wyniku “przebudzenia duchowego”, jestem w procesie transformacji swojego życia. To klasyczna historia, kiedy po 30-ce mimo pozornie osiągniętych sukcesów, okazuje się, że “drabina nie była przystawiona do odpowiedniego okna”, a Ty po prostu nie żyłaś/eś swoim życiem. Przychodzi kryzys, budzisz się. Patrzysz w lustro i widzisz, że ja to nie ja. Właściwie kim jestem? Dokąd zmierzam? Czy to, co robię, mnie i komuś służy, czy jest zgodne z moim powołaniem, talentami, wartościami, etc. Zaczynasz pragnąć życia w pełni. Czujesz, że jest coś więcej. Jednak coś Cię blokuje. Pomimo starań sam/a nie dasz rady. W takim momencie poznałam Monikę Iskierkę-Mreńca. Kilka spotkań wystarczyło, żebym zrozumiała, że najkrótszą drogą do tegoż spełnienia jest “powrót do siebie”, do bycia autentycznym w tym świecie. Monika jest wspaniałym towarzyszem, który niezwykle skutecznie inspiruje do “szukania odpowiedzi w sobie”. Proponuje ciekawe narzędzia do pracy i zadaje trafne pytania, które pomagają stawać się najlepszą wersją siebie dla innych w tym świecie. Dla mnie to jest wlasnie “pełnia”. Czuje wdzięczność za wsparcie, którego doświadczam na sesjach. Gorąco polecam!!!

Ola

Rozmowy z Moniką są jak spotkania z dobrą przyjaciółką - serdeczne, bez przymusu. Po każdym spotkaniu jestem bogatsza w nowe spostrzeżenia i zmotywowana, by wypróbować nowe metody, których uczę się od Moniki. Prywatnie i zawodowo jestem bardziej świadoma siebie i osiągam częściej zamierzone cele, bo rozumiem bardziej siebie i otoczenie. Polecam każdemu współpracę z Moniką! Dla mnie uwalniające i wzbogacające doświadczenie.”

Weronika

Uczestniczyłam w procesie coachingowym z Moniką Iskierką Mreńcą przez okres 6 miesięcy. Monika towarzyszyła mi uważnie i nienachalnie. Wskazała obszary do przepracowania. Dała mi wskazówki, jak pracować nad sobą. Nie miała ze mną łatwo. Nie do końca wiedziałam, czego mogę oczekiwać, jak to będzie wyglądało. To był mój pierwszy coaching, więc byłam jak dziecko we mgle. Jednak z każdym kolejnym spotkaniem ta mgła się coraz bardziej rozwiewała, aż w końcu zaczęło świecić słońce. Od zakończenia procesu minęło kilka miesięcy. Długo będę pamiętać ostatnie spotkanie. Tak, jakbym nareszcie otworzyła stare, ciężkie drzwi o zardzewiałych zamkach na całą ich szerokość. Drzwi do twórczych działań. Drzwi do nowej mnie. Moniko, dziękuję, że towarzyszyłaś mi w tej drodze!

Monika Kuźma – copywriter

Monika to osoba, która wręcz „czyta w myślach”. Potrafi dostrzec szczegóły, których my na co dzień nie widzimy. Najważniejsze jest dla niej dobro rodziny, której z całego serca chce pomóc. Jesteśmy bardzo wdzięczni za niezwykłe doświadczenie rozmowy, która już podczas pierwszej konsultacji dała jasny przekaz, co możemy zrobić, by żyło się nam lepiej. Brak mi słów, żeby opisać jaką wiedzą, wrażliwością i empatią emanuje ta psycholog z powołania. Polecamy!

Aga i Staszek

Monika Iskierka - Mreńca

Umów się na kilkunastominutową bezpłatną rozmowę.

Porozmawiajmy o tym, jak mogę Ci pomóc.

Projekt i wykonanie: Agnieszka Szpunar Studio Graficzne

Copyright Monika Iskierka-Mreńca