moja oferta

strefa dla rodziców

Czy brzmi to znajomo?

Nie jestem pewna, czy zachowanie mojego dziecka jest naturalne rozwojowo, czy powinnam się martwić i udać się z nim na wizytę do specjalisty?

Emocje mojego dziecka i moje własne mnie przytłaczają. Coraz więcej jest we mnie złości, a potem wyrzutów sumienia. Czuję się bezradna w swoim macierzyństwie.

Nie wiem, jak pogodzić macierzyństwo z moją pracą zawodową.

jeśli tak,

wiedz, Kochana Mamo, że nie jesteś sama!

Ellipse 19

Ja również jestem mamą – mam troje dzieci – i znam dobrze blaski i cienie macierzyństwa.

Co więcej, moja praca zawodowa od początku związana jest z macierzyństwem, bo swoją pracę magisterską z psychologii broniłam z pierwszym synkiem pod sercem.

Dlatego Mamy są szczególnie bliskie w mojej zawodowej drodze. Będąc żoną i mamą, bliskie są mi wyzwania i trudności, z jakimi mierzysz się, Droga Mamo (i Drogi Tato), na co dzień.

Jako psycholog mam wiedzę i narzędzia, aby wesprzeć Cię w budowaniu bliskich relacji z Twoimi dziećmi, lepszym ich rozumieniu, rozwiązywaniu rodzicielskich wyzwań oraz towarzyszyć Ci w rozwoju.

Wyobraź sobie, że

moja oferta

Co dopiszesz do tej listy? Jakie są Twoje potrzeby?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam i wybierz to, czego najbardziej teraz potrzebujesz, by punkty z Twojej listy mogły się urzeczywistnić.

Ellipse 19

Wsparcie indywidualne – konsultacje rodzicielskie

To najbardziej spersonalizowana forma mojej pracy z Tobą. Spotykamy się w gabinecie lub online.

dla kogo?

Jeśli czujesz, że:

  • wolisz bezpośrednie spotkania 1:1,
  • temat, z którym przychodzisz, jest wielowymiarowy i potrzebujesz głębiej pochylić się nad nim z empatycznym psychologiem:)

co zyskasz?

Dzięki bezpośredniej rozmowie mogę poznać Twoje potrzeby i kontekst życia i najlepiej dopasować rodzaj oferowanego wsparcia.

opinia

"Pani Monika wspaniale motywuje do refleksyjnego spojrzenia na siebie. Widać, że jest pasjonatką tego, co robi. Ma, z pewnością, bardzo dużą wiedzę o rozwoju dzieci i tego, jak pomóc rodzicom, aby potrzeby wszystkich były dostrzeżone i zaopiekowane. Konsultacje z Panią Moniką dają dużo spokoju, dystansu, nadziei i poczucia tego, że nie jest tak źle, jak myśleliśmy."

Aleksandra

Ellipse 19

Grupowe programy
wsparcia

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą grupowych programów dla mam. Każdy z nich ma swoją strukturę i charakterystykę.

dla kogo?

Jeśli czujesz, że:

  • rodzicielskie konsultacje indywidualne
  • w tej chwili nie jest Twoją pierwszą potrzebą
  • lubisz czerpać z doświadczenia innych Kobiet
  • interesują Cię programy z konkretnym scenariuszem
    i strukturą, ale nie chcesz pracować samotnie

co zyskasz?

W trakcie trwania programów jesteśmy w bezpośrednim kontakcie i możesz liczyć na mnie oraz na wsparcie innych Uczestniczek programu.

UWAGA: Jeśli obecnie zapisy są zamknięte, możesz zapisać się na listę oczekujących.

opinia

"Bardzo bałam się wizyty u psychologa. Czułam się gorsza, wybrakowana, było mi wstyd, że sobie nie radzę ze sobą i byciem żoną i mamą. (...) Po przeczytaniu kilku artykułów na blogu i listów z newslettera, umówiłam się na konsultację online. Kiedy ja zadbałam o siebie i swoje zasoby i zmieniłam patrzenie na różne rodzinne sprawy, zmieniło się na lepsze zachowanie moich dzieci. Nawet w szkole wychowawczyni zauważyła zmianę w zachowaniu syna!"

Katarzyna

strefa wiedzy
Ellipse 19

Produkty online do samodzielnej pracy

Czasami nie potrzebujesz bezpośredniego wsparcia psychologa. Może nie czujesz się na to gotowa lub nie masz na ten moment takiej możliwości.

dla kogo?

Jeśli czujesz, że chciałabyś popracować nad pojedynczymi obszarami swojego macierzyństwa lub masz konkretny temat, który jest teraz wyzwaniem w rozwoju Twojego dziecka czy Waszej relacji, zapraszam Cię do zapoznania się z moimi materiałami do samodzielnej pracy.

co zyskasz?

Znajdziesz tutaj m.in. e-booki, nagrania webinarów z kartami pracy i kursów online. Dostęp uzyskujesz natychmiast. Pracujesz w swoim tempie.

Nie wiesz, co wybrać? Napisz do mnie, a razem wybierzemy opcję najkorzystniejszą dla Ciebie!

Umów się na kilkunastominutową bezpłatną rozmowę.

Projekt i wykonanie: Agnieszka Szpunar Studio Graficzne

Copyright Monika Iskierka-Mreńca