Podcast – odcinek 13 #uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” – wierna w małżeństwie

W bajkach po ślubie głównych bohaterów czytamy już tylko jedno zdanie: „i żyli długo i szczęśliwie…”. Jest to możliwe, ale (!) małżeństwo samo się nie zrobi, relacja sama się nie zrobi, prawdziwa miłość sama się nie zrobi. Potrzeba naszej wytrwałej pracy, naszego zaangażowania, naszej dbałości, by rozpalać na co dzień żar miłości małżeńskiej. O tym, jak może wyglądać wierność w małych rzeczach w małżeństwie rozmawiam w kolejnej #uważnarozmowa. To czwarta z sześciu rozmów, która ukazała się w wielkopostnym projekcie dla kobiet „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH”.

0 Komentarzy

Podcast – odcinek 11 #uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” – wierna w dbaniu o ciało

Ciało jest nam najbliższe. Niestety bardzo często w codzienności zapominamy o dbaniu o jego potrzeby. Czasami konieczne jest doświadczenie choroby lub fizycznego cierpienia, aby sobie o nim przypomnieć. O jakie małe rzeczy warto zadbać w codzienności jeśli chodzi o nasze ciało i zdrowie oraz dlaczego warto rozmawiam w kolejnej #uważnarozmowa. To trzecia z sześciu rozmów, która ukazała się w wielkopostnym projekcie dla kobiet „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH”.

0 Komentarzy

Podcast – odcinek 05 – #uważnarozmowa o relacjach w parze

Zapraszam na czwartą #uważnarozmowa. Tematem naszej rozmowy są relacje w parze. Jak być uważną w relacjach z mężem, narzeczonym, partnerem? Dlaczego dbanie o związek jest ważne i jak to robić? Jak mówić i słuchać, żeby się wzajemnie usłyszeć? Czym są rytuały i jak mogą pomagać w budowaniu miłości?

0 Komentarzy