You are currently viewing Podcast – odcinek 13 #uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” – wierna w małżeństwie

Odcinek 13

#uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” - wierna w małżeństwie
GOŚĆ ODCINKA:
Dominika Dobkowska
pedagog resocjalizacji, trener, socjoterapeuta, mediator

O czym posłuchasz?

W bajkach po ślubie głównych bohaterów czytamy już tylko jedno zdanie: „i żyli długo i szczęśliwie…”. Jest to możliwe, ale (!) małżeństwo samo się nie zrobi, relacja sama się nie zrobi, prawdziwa miłość sama się nie zrobi. Potrzeba naszej wytrwałej pracy, naszego zaangażowania, naszej dbałości, by rozpalać na co dzień żar miłości małżeńskiej. O tym, jak może wyglądać wierność w małych rzeczach w małżeństwie rozmawiam w kolejnej #uważnarozmowa. To czwarta z sześciu rozmów, która ukazała się w wielkopostnym projekcie dla kobiet „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH”.
 

Gość odcinka

Moim gościem jest Dominika Dobkowska – pedagog resocjalizacji, trener, socjoterapeuta, mediator. Wraz z mężem tworzy projekt uKochani (znajdziesz ich na Facebooku i na Instagramie)  oraz prowadzi Fundację Nic Niemożliwego: Facebook i Instagram

Kilka słów wyjętych z podcastu:

 
tekst
Zapraszam Cię do Grupy na FB „Kobieta w Relacji – projekt i społeczność”  gdzie w dniach od 4 marca do 17 marca 2024 r. miał miejsce projekt „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH” oraz inne projekty łączące psychologię z duchowością chrześcijańską.
 
Jeśli chcesz pogłębić temat, zapraszam Cię do artykułów na blogu:
 
 
Posłuchaj również piątego odcinka mojego podcastu #uważnarozmowa o relacjach w parze z psychoterapeutką Ulą Głowacką 
 
W sklepie znajdziesz dwa kursy online z poprzednich projektów wielkopostnych łączących psychologię z duchowością:
Daj znać, jak posłuchasz tego odcinka – napisz komentarz, udostępnij ten odcinek w sieci, dodaj gwiazdki. Baaaardzo dziękuję!
 
buycoffeeto-sign-1000x1000-transparent

Pomóż mi tworzyć ten podcast! Jeśli uważasz, że moje treści są dla Ciebie wartościowe, możesz wesprzeć moją twórczość i postawić mi wirtualną kawę:)

Dodaj komentarz