You are currently viewing Podcast – odcinek 09 – #uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” – wierna sobie

Odcinek 09

#uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” - wierna sobie
GOŚĆ ODCINKA:
Milena Paduch
psycholożka, otulająca

O czym posłuchasz?

Być wierną sobie – brzmi dobrze. Ale co tak naprawdę oznacza i jak to zrobić w zabieganej codzienności? O różnych aspektach wierności sobie rozmawiam w kolejnej #uważnarozmowa. To druga z sześciu rozmów w wielkopostnym projekcie dla kobiet „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH”.

Gość odcinka

Mój gość, Milena Paduch, jest psycholożką i otulającą (poporodowo i nie tylko). Prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne, warsztaty, kręgi kobiet. Aktualnie kształci się w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Na Instagramie znajdziesz ją na profilu @zmyslami_psycholog Może znasz jej małą akcję #minutkazmyslami na Instagramie? W swojej pracy patrzy na człowieka jako całość i uważnie słucha sygnałów pochodzących z psychiki, duszy i ciała.

Kilka słów wyjętych z podcastu:

 
tekst
Zapraszam Cię do Grupy na FB „Kobieta w Relacji – projekt i społeczność” , gdzie w dniach od 4 marca do 17 marca 2024 r. ma miejsce projekt „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH” oraz inne projekty łączące psychologię z duchowością chrześcijańską.
 
Jeśli chcesz pogłębić temat, zapraszam Cię do artykułów na blogu:
·         Co mówią nam emocje?
·         Kubeczek i dorosłe potrzeby 
 
W sklepie znajdziesz dwa kursy online z poprzednich projektów wielkopostnych łączących psychologię z duchowością:
·         Spotkania w codzienności 
Daj znać, jak posłuchasz tego odcinka – napisz komentarz, udostępnij ten odcinek w sieci, dodaj gwiazdki. Baaaardzo dziękuję!
buycoffeeto-sign-1000x1000-transparent

Pomóż mi tworzyć ten podcast! Jeśli uważasz, że moje treści są dla Ciebie wartościowe, możesz wesprzeć moją twórczość i postawić mi wirtualną kawę:)

Dodaj komentarz