You are currently viewing Podcast – odcinek 11 #uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” – wierna w dbaniu o ciało

Odcinek 11

#uważnarozmowa w projekcie „Wierna w małych rzeczach” - wierna w dbaniu o ciało
GOŚĆ ODCINKA:
Basia Budziak
specjalistka rozpoznawania płodności metodą prof. J. Rötzera

O czym posłuchasz?

Ciało jest nam najbliższe. Niestety bardzo często w codzienności zapominamy o dbaniu o jego potrzeby. Czasami konieczne jest doświadczenie choroby lub fizycznego cierpienia, aby sobie o nim przypomnieć. O jakie małe rzeczy warto zadbać w codzienności jeśli chodzi o nasze ciało i zdrowie oraz dlaczego warto rozmawiam w kolejnej #uważnarozmowa. To trzecia z sześciu rozmów, która ukazała się w wielkopostnym projekcie dla kobiet „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH”.
 

Gość odcinka

Mój gość, Basia Budziak. Basia jest specjalistką rozpoznawania płodności metodą prof. J. Rötzera (objawowo-termiczną). Basia uczy obserwacji cyklu, interpretacji kart pod względem faz płodności, a także analizy zdrowotnej i regulacji hormonalnej. Stworzyła Społeczność Kobiece Pogaduchy, w której znajdziesz materiały do nauki NPR, kursy, szkolenia, konsultacje, spotkania z ciekawymi gośćmi, wyzwania, a przede wszystkim – społeczność wspaniałych kobiet, które łączy fascynacja świadomą kobiecością. Basię znajdziesz na Jej profilu na Instagramie i na Facebooku.

Kilka słów wyjętych z podcastu:

 
tekst

Zapraszam Cię do Grupy na FB „Kobieta w Relacji – projekt i społeczność” , gdzie w dniach od 4 marca do 17 marca 2024 r. miał miejsce projekt „WIERNA W MAŁYCH RZECZACH” oraz inne projekty łączące psychologię z duchowością chrześcijańską.

Jeśli chcesz pogłębić temat, zapraszam Cię do artykułów na blogu:
 
W sklepie znajdziesz dwa kursy online z poprzednich projektów wielkopostnych łączących psychologię z duchowością:
Daj znać, jak posłuchasz tego odcinka – napisz komentarz, udostępnij ten odcinek w sieci, dodaj gwiazdki. Baaaardzo dziękuję!
buycoffeeto-sign-1000x1000-transparent

Pomóż mi tworzyć ten podcast! Jeśli uważasz, że moje treści są dla Ciebie wartościowe, możesz wesprzeć moją twórczość i postawić mi wirtualną kawę:)

Dodaj komentarz